• Biz Kimiz

  Hakkımızda

  Taze, kaliteli, özenli hizmet.

  Muhabbet Kuruyemiş 20 yıldan fazla süredir. Alanında Türkiye'nin sayılı kurumlarından biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye çapında 81 ilde servis vermektedir.

  ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

  Kuru Yemiş

  Kuruyemiş çeşitleri her zaman için en taze ve en lezzetli ürünler arasından tercih edilir. Her biri tek tek kontrol edildikten sonra hijyenik koşullarda paketlenir ve sizlere sunulur.

  Kuru Meyve

  Meyve çeşitleri kurutulduğunda uzun süre meyveler saklanabilmektedir. Sitemizde tüm kuru meyve çeşitlerini bulabilir ve 250gr, 500gr, ve 1000gr’lık paketler halinde satın alabilirsiniz.

  Kahve

  Sitemizde sizlere özel pek çok kahve çeşidi yer almaktadır. Hava almayacak, dolayasıyla kokusunu, aromasını ve tazeliğini koruyacak şekilde paketlendikten sonra sizlere sunulacaktır.

  Şekerleme

  Sitemizde pek çok şekerleme çeşitleri en taze ve en lezzetli halleriyle müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

  LEZZET POLİTİKAMIZ

  Direk Temin

  Şirketimizin açılışından itibaren sağlamış olduğu lojistik hizmeti yıllardır firmamıza olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur. Hali hazırda bulunan firmamızın tedarik zinciri Türkiye çapında siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için sabah akşam demeden işinin başında sizlerledir.

  Hijyenik Paketleme

  Özenle seçilen ürünlerimizi yine özenle siz sevgili müşterilerimiz için fabrikamızda en steril ortamlarda el değmeden paketlenir. Vizyonumuz kalite misyonumuz her zaman için sağlıktır.

  Kaliteli Ürün Seçimi

  Yaklaşık 30 yıldır bulunduğumuz pazarda bizi diğer rakiplerimizden ayıran en belirgin özelliğimiz her zaman için KALİTE olmuştur. Detaycı satın-alma departmanımız sayesinde ülkemizde ve diğer ülkelerden özenle seçtiğimiz ürünleri fabrikamızda yine özenle son teknoloji makinelerimizle işlemlerden geçmekte ve onay testine tabii tutulmaktadır.

  Fiyat

  Önceliğimiz kalite olan vizyonumuzda hiçbir zaman diğer rakiplerin etkisine kapılarak fiyat odaklı firma olmadık. Son derece makul fiyatlandırma politikamız sayesinde siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Her zaman aynı tazelikte olmayı nasıl başarıyorsunuz

  Beytullah Aydın

  `Antep fıstığı için geldik hepsinden biraz biraz aldık :) teşekkürler Muhabbet Kuruyemiş`

  Elif Seyrek

  `Yeni satış mağazası çok güzel olmuş üreticiden alınması çok güzel.`

  Emre Çakmak